Translate

English Chinese (Simplified) French German Italian Spanish
Home slovenčina - (Amber Alert)
slovenčina - (Amber Alert) PDF Print E-mail

Na informácie, ktoré povedú k priamemu kontaktu s Gedün Čhökji Ňimom, pančenlámom Tibetu je vypísaná odmena. Únos pančenlámu bol uskutočnený na príkaz čínskej vlády v roku 1995 a odvtedy je miesto jeho pobytu neznáme.

Vyplatenie tejto odmeny je zaručené. Ak máte akékoľvek informácie, týkajúce sa miesta pobytu pančenlámu, napíšte email ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ) alebo zatelefonujte na číslo +(011)-91-8223-252601. Vaše meno aj ostatné osobné údaje zostanú utajené. Osoba(y), ktor(á)é poskytn(e)ú informácie, vedúce k priamemu kontaktu S Gedün Čhökji Ňimom, dostan(e)ú spolu 33.290,- amerických dolárov.


Prosím, dajte vedieť o tejto web stránke médiám, priateľom a známym, najmä v Číne a Tibete. Veľmi dôležité je tiež rozoslať čínsku jazykovú verziu čínsky hovoriacim osobám. Ak môžete preložiť tento oznam do iných jazykov, ozvite sa nám
emailom ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it )
.

Súčasne Vás tiež prosíme, pomôžte nám zvýšiť túto odmenu. Napíšte emailom ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ) Vaše meno, adresu, telefónne číslo a sumu v amerických dolároch, ktorú môžete poskytnúť. Okamžite po nadviazaní a potvrdení kontaktu budú finančné príspevky zozbierané a odmena pripravená k vyplateniu osobe(ám), ktorej(ých) informácie k tomuto priamemu kontaktu viedli.

 

“Love and compassion are necessities, not luxuries. Without them, humanity cannot survive.” ~ His Holiness the 14th Dalai Lama

Copyright © 2010 Tashi Lhunpo Monastery. Designed & Developed by Monlam Designs.